Świeżość i jakość

bez względu na dzień tygodnia czy porę roku to nasza duma. Jesteśmy bezpośrednim importerem owoców morza oraz innych produktów, których używamy do komponowania dań.

Posiadamy największy wybór ostryg w Warszawie – aż 6 rodzajów: fine de claire z Holandii, Irlandii, Normandii, wyspy Oleron oraz Belony i Ostra Regal.

Chcemy zarazić Was naszą miłością do dań które serwujemy, dlatego proponujemy wyjątkowe oferty.

Świeżość i jakość

Cały homar w cenie 199 zł

Te delikatne skorupiaki inspirują nie tylko kucharzy i krytyków kulinarnych, dlatego miłośnikom dobrego jedzenia L’Arc oferuje w każdą niedzielę luksusowy przysmak w przystępnej cenie Kasyno hellspin Polska. W naszym menu mamy świeże homary, których szlachetny i niepowtarzalny smak idealnie podkreśli kieliszek specjalnie dobranego szampana.

Cały homar w cenie 199 zł

Jedz ile chcesz

W każdą sobotę możesz pozwolić sobie na prawdziwą ucztę z różnych gatunków owoców morza, takich jak ostrygi, kalmary, ryby, ośmiorniczki, krewetki. Nie musisz przejmować się rachunkiem – bo zawsze zapłacisz 199 zł, niezależnie od tego, ile zjesz.

Czwartek ustanowiliśmy dniem muli. Za 79 zł posmakujesz tylu muli, podawanych w pięciu różnych smakach, ile tylko zdołasz.

Jedz ile chcesz