Rewolucja owoców morza


Best restaurant in Warsaw!

 

Prawdziwa homarowa rewolucja – w każdą niedzielę tylko u nas cały homar w niesamowitej cenie 99 zł!

Oczywiście homar świeży, łowiony na oczach gości prosto z naszego homarium.

Te delikatne skorupiaki inspirują nie tylko kucharzy i krytyków kulinarnych, dlatego miłośnikom dobrego jedzenia L’Arc oferuje w każdą niedzielę luksusowy przysmak w przystępnej cenie. W naszym menu mamy świeże homary, których szlachetny i niepowtarzalny smak idealnie podkreśli lampka specjalnie dobranego szampana.

Świeże owoce morza w Twoim domu, m.in. krewetki (Warszawa)

Naszym klientom oferujemy świeże i wysoko wyselekcjonowane owoce morza także na wynos – za żywe homary zapłacisz już 150 zł za kilogram, za ostrygi fine de claire – 10 zł. W ofercie mamy również krewetki (Warszawa). Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem produktów, zamówienia możemy realizować o każdej porze roku zgodnie z indywidualnymi potrzebami poszczególnych odbiorców.

Jeżeli są Państwo miłośnikami owoców morza, takich jak krewetki, homary lub kalmary, zachęcamy do poznania naszej bogatej oferty złożonej z dań, wśród których z pewnością znajdą Państwo potrawy idealnie dopasowane do indywidualnych oczekiwań oraz doskonale trafiające w zróżnicowane gusta. Nasza restauracja określana jest przez wielu mianem „best restaurant in Warsaw” z pewnością pobudzi Państwa kubki smakowe i zagwarantuje poznanie nowych, ciekawych smaków.Jesz ile chcesz

Coś dla wielbicieli owoców morza! W każdą sobotę możesz pozwolić sobie na prawdziwą ucztę z różnych gatunków owoców morza, takich jak ostrygi, kalmary, ryby, ośmiorniczki, krewetki (Warszawa). I nie musisz przejmować się rachunkiem – bo zawsze zapłacisz 119 zł, niezależnie od tego, ile zjesz. Świeże krewetki oraz wiele innych owoców morza czekają na Państwa przez siedem dni w tygodniu, o każdej porze roku. Zapraszamy do odwiedzania naszej restauracji w Warszawie.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej promocji, zrób rezerwację z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. L’Arc Restaurant Warsaw zaprasza gości na niezwykłą ucztę, którą zapamiętają na długo.