Restauracja – Mokotów – L’Arc


Świeże owoce morza 7 dni w tygodniu

Nie tylko koneserzy znają tę regułę: jeśli chcesz zjeść świeże owoce morza, najlepiej zaplanować to sobie na czwartek. Ale po co czekać do czwartku, kiedy można zafundować sobie ucztę z ostryg, muli i krewetek dowolnie wybranego dnia? Wystarczy do nas zajrzeć!

Czym się wyróżniamy? Mamy homarium i ostrygarium, skąd wyławiamy świeże owoce morza specjalnie dla gości. Masz gwarancję, że to, co jesz, nie było wcześniej mrożone ani nie musiało przemierzyć pół świata, zanim trafiło na Twój talerz. Jest to bardzo istotne w przypadku owoców morza.

Homary i ostrygi, np. na wykwintnie przygotowane chrzciny – Warszawa

Nie bez powodu sprzedajemy najwięcej homarów w Polsce. Naszym klientom polecamy homara z konfitowaną cytryną i risotto truflowym, homara w sosie holenderskim na sałatach. Wszystko to przyrządzamy w klarowanym maśle, które sprawia, że potrawa rozpływa się w ustach.

Podczas przeglądania karty, koniecznie zwróć również uwagę na ostrygi. Mamy największy ich wybór w Warszawie – aż 6 rodzajów: fine de claire z Holandii, Irlandii, Normandii, wyspy Oleron oraz Belony i Ostra Regal. Podane klasyczne, wędzone i zapiekane. Na pewno wybierzesz coś z naszego ostrygowego menu, co przypadnie Ci do gustu.


Będzie widowiskowo!

Kiedyś wrażenie na talerzu robił ogień – wystarczy przypomnieć sobie flambirowane naleśniki. Dziś w kulinarnych widowiskach triumfują niskie temperatury. Dla spragnionych nowych wrażeń smakowych i estetycznych przygotowaliśmy show z ciekłym azotem w roli głównej.

Za pomocą ciekłego azotu możemy zamrozić produkty w błyskawicznym tempie, tak szybko, że smaki i aromaty nie mają szansy się ulotnić. Choć takie pokazy można zobaczyć w telewizji, niemożliwe jest odzwierciedlenie kulinarnych przeżyć gości – tego po prostu trzeba doświadczyć na żywo. Można również zaplanować z nami poczęstunek na chrzciny (Warszawa), który pozostanie w pamięci gości na długo.


Kieliszek szampana?

„Szampan to król wszystkich win” – miał powiedzieć Johann Strauss. To jedyne wino, które można pić do każdego dania, o każdej porze dnia i nocy, przed posiłkiem, w jego trakcie albo po nim. Jedyny prawdziwy – francuski, z Szampanii.

W restauracji L’Arc zlokalizowanej w dzielnicy Mokotów oferujemy szampana sprzedawanego na kieliszki w najlepszej cenie. Ten złocisty bąbelkowy napój zwykło się pić przy wyjątkowych okazjach – a czy nie jest tak, że każdy dobry posiłek to wyjątkowa okazja? Warto wspomnieć, że nasza L’Arc – restauracja (Mokotów) organizuje również imprezy okolicznościowe. Możesz wyprawić u nas chrzciny (Warszawa).

Niezapomniane chwile podczas świętowania chrzcin

Udane chrzciny w naszej restauracji to świetna okazja, by spotkać się z całą rodziną i przedstawić światu jej najmłodszego członka. Nasza restauracja na Mokotowie to idealne miejsce na rodzinną uroczystość. W menu znajdziesz potrawy i napoje, które zachwycą nawet najwytrawniejsze podniebienia. Jeżeli szukasz sposobu, by zrobić wrażenie na wszystkich gościach, odwiedź Mokotów. Zrobimy wszystko, by Twoja uroczystość miała odpowiednią oprawę i była długo wspominana. Jesteśmy eleganckim lokalem w Warszawie, który serwuje pyszne, świeże owoce morza i pozwala spędzić czas w przyjemnej atmosferze. Jeżeli szukasz przestronnego i klimatycznego miejsca na chrzciny lub inną uroczystość warto zajrzeć w nasze progi. Warszawa oferuje wiele lokali, ale nasza to nasza obsługa zrobi wszystko, by Twoja rodzina poczuła się wyjątkowo. Restauracja L’Arc oferuje Twojej rodzinie niesamowitą podróż w świat nowych smaków i niezwykłej kuchni. Tworzymy przyjemne wspomnienia, do których chce się wracać.