O nas


Mieliśmy marzenie…
Stworzyć w Warszawie kawałek Francji. W eleganckim (ale przytulnym) wnętrzu częstować gości winem i potrawami pełnymi niuansów, od klasycznej zupy cebulowej i świeżych owoców morza po dania kuchni molekularnej wydobywającej z produktów kwintesencję smaku.

Udało się. Powstała restauracja L’Arc Varsovie. Położona przy tętniącej życiem ulicy Puławskiej (Warszawa) w sąsiedztwie zabytkowych ulic Narbutta i Rejtana, zaprasza w podróż w świat współczesnej kuchni francuskiej prosto z serca Starego Mokotowa. Romantyczna kolacja (Warszawa) w niezwykle klimatycznym miejscu to doskonała propozycja niejednego niezapomnianego spotkania.

Luksusowa restauracja – Warszawa L’Arc

Świeże ostrygi (największy wybór w Warszawie!) czy delikatne mięso homara? Każda decyzja będzie tą najlepszą – bo smaczną. Nie musisz czekać do czwartku – mamy homarium i ostrygarium. Luksusowa restauracja (Warszawa – Mokotów) z nieukrywaną przyjemnością serwuje owoce morza nieprzerwanie przez siedem dni w tygodniu.

Warto też spróbować innych przystawek, sałat, zup, dań głównych i deserów – zawsze wykwintnych. A do posiłku wybierz coś z naszej bogatej karty win i szampana, w której znajdziesz wyjątkowe roczniki sprowadzane prosto od najlepszych światowych producentów.


Doceniono nas
Po niespełna roku od otwarcia restauracja L’Arc zajęła drugie miejsce w konkursie kulinarnym organizowanym w ramach Wine Food Noble Night. Znaleźliśmy się w gronie dwunastu najlepszych restauracji w Polsce. Przekonaj się, że słusznie – okazji, by nas odwiedzić, jest wiele.

Romantyczna kolacja- Warszawa L’Arc jest na to przygotowana

Spotkania rodzinne, biznesowe, romantyczna kolacja. Tak naprawdę nie potrzebujesz powodów, by przeżyć niezapomniane kulinarne doznania na najwyższym poziomie. Kieruj się smakiem i przyjemnością jedzenia. Lunch biznesowy (między godziną 12 a 16 w dni robocze), promocja „Jesz, ile chcesz” w soboty, dania dla najmłodszych, bufet na specjalne okazje. Oferujemy także catering zewnętrzny. Podczas Noble Night nakarmiliśmy 1000 osób – sprostamy więc wyzwaniom na najwyższym poziomie. Luksusowa restauracja L’Arc Warszawa zaprasza serdecznie!

Romantyczna kolacja, którą możesz sobie wymarzyć…

Marzy Ci się romantyczna kolacja w eleganckim stylu? Luksusowa restauracja, a za oknami Warszawa? Trafiłeś idealnie! L’Arc Varsovie jest świetnym wyborem. Nastrojowy klimat, eleganckie wnętrze, interesujący wybór win oraz wykwintna karta dań to wyznaczniki naszego lokalu. W menu naszej restauracji przeważają ryby oraz owoce morza. Pragniesz przenieść się choć na chwilę do lirycznej Francji? Romantyczna kolacja w klimatycznej restauracji L’Arc Varsovie z pewnością sprosta oczekiwaniom i sprawi, że wieczór z drugą połówką stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Zapewniamy niezapomniane kulinarne doznania.